U Stolinů

Vážení přátelé, příznivci a kamarádi.

v sobotu 3.8.2019 od 19:00 jsme zahráli v Novém Bydžově na zahradě restaurace (hospody) U Stolinů. Přestože byla obloha temná a bouře s prudkým lijákem chtěla několikrát zhatit naši dobrou náladu, myslím že , se celý večer velmi vydařil . Atmosféra byla uvolněná a přátelská, návštěvníci restaurace se dobře bavili a personál měl plné ruce práce, prostě tak jak to má být.

Díky oboustrané spokojenosti si myslím že, jsme v Novém Bydžově nebyli naposledy aže se v brzké době na místo opět vrátíme. Děkujeme tímto všem kteří přišli, majitelům podniku i jeho personálu za příjemně strávený večer. 

Gulášofest Nebanice, velmi vydařená akce která se odehrála v příjemné pohraniční vesničce Nebanice . Akce která proběhla bez nějakých zvláštních finančních dotací z venku se dle mého názoru velmi vydařila. Proč ? Protože akci pořádali lidé kteří jsou tkzv srdcaři , lidé kteří chtějí dělat zábavu pro lidi. Vstupné ve výši 40,-kč je téměř směšné a přesto se mezi návštěvníky našli i tací kterým se to zdálo moc. To opravdu nechápu. Kluky pořadatelský znám osobně z dřívějška a musím říct že, tu řeholi , jakou je pořádání takové akce jim opravdu nezávidím . Letošní akce byla v Nebanicích poprvé a věřím že i příští rok se sejdeme v hojném počtu . Za kapelu mohu vyslovit jen slova chvály. Kluci díky , jste skvělí a my za Vámi vždy rádi přijedeme zahrát. Za Grošáky - Marcel Brixy

Třebsínská zvonička 2019

Třebsínská zvonička 2019, celou tuto akci od počátku plánování provázely jisté pochybnosti, nebudu se rozepisovat o co se vlastně jednalo a proč se tak stalo, ani o praktikách některých zůčastněných, to je jejich věc a rozumný člověk si doufám udělá názor sám. V každém případě se Karlovi Bartákovi spolu s jeho blízkými, podařilo vše dotáhnout do zdárného konce a festival se i přez mírnou nepřízeň počasí vydařil. Atmosféra byla úžasná, návštěvníků plno a i program byl bohatý na kvalitní interprety např. Martin Javůrek s Rekonvalescencí, Rosťa Fišer a jeho Revival M.Tučného, Michal Braxatoris, Hana Lounová a samozřejmě plzeňská BG legenda Cop, celým programem provázel Pavel´´Bezi jr.´´ Bezouška. Celé to bylo moc fajn a hlavně , tradice pokračuje .